Usługi dociepleniowe poddasza i stropodachu

Specjalnością naszej firmy jest ocieplanie poddasza, stropodachu, podłogi, ścian działowych i innych elementów konstrukcyjnych, które wymagają zastosowania odpowiedniej izolacji. Stosujemy skuteczną metodę wdmuchiwania, która umożliwia nam docieranie do trudno dostępnych miejsc i uzyskiwanie doskonałych parametrów cieplnych w danym miejscu. Tym co nas wyróżnia jest szybkość działania, czystość, jaką zachowujemy podczas realizowania zleceń, a także skuteczność wykonywanych prac. Stosujemy wyłącznie materiały i technologie przyjazne człowiekowi i środowisku. 17 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Nasza metoda dociepleń

Oferujemy Klientom docieplanie granulatem – stosujemy celulozę, wełnę mineralną oraz wełnę drzewną, które dzięki swoim właściwościom umożliwiają nam uzyskiwać bardzo dobrą szczelność w wypełnianych przegrodach. Metoda wdmuchiwania ("blow-in insullation") jest szybka, nie powoduje powstawania zanieczyszczeń i jest mało inwazyjna, bowiem do aplikacji materiału wystarczą kilkucentymetrowe otwory, które po zakończonej pracy wypełniamy. Ocieplenie stropodachu, ścian czy podłóg za pomocą celulozy powoduje z kolei, że użytkownik nie będzie miał w przyszłości problemów z pleśnią, grzybami i gryzoniami, uzyska doskonałe parametry termoizolacyjne w danym miejscu i ochroni się zarówno przed hałasem, jak też rozprzestrzenianiem ognia w trakcie ewentualnego pożaru.

Skuteczne naprawy izolacji

Dzięki nowoczesnym technologiom i dużemu doświadczeniu naszych specjalistów możliwa jest skuteczna naprawa izolacji poddasza, gdy została ona wykonana w niewłaściwy sposób. Metoda wdmuchiwania pozwala na wyeliminowanie mostków termicznych oraz uzupełnienie wszelkich przestrzeni przy wykorzystaniu celulozy, która tworzy ciągłą warstwę. Dzięki temu nie dochodzi do strat ciepła, a Klient ma możliwość ograniczenia kosztów ogrzewania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam szybkie i bezproblemowe wykonywanie zadań – zarówno w domach, jak i biurach. Zapraszamy do kontaktu i zaprezentowania nam swoich potrzeb.